Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'lukaasz_2'@'10.199.210.58' for table 'Klos_options']
INSERT INTO `Klos_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1642895398.0190598964691162109375', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

LKS "Kłos" Olkusz » Archiwum bloga » Festiwal Biegów Przełajowych Grupa Azoty

Festiwal Biegów Przełajowych Grupa Azoty

4 marca zawodnicy LKS „Kłos” startowali w zawodach pod nazwą „Festiwal Biegów Przełajowych Grupa Azoty” i wszystkie biegi w swoich kategoriach ukończyli w czołówce.

W kategorii U-18 (junior młodszy) I miejsce zajął Kamil Wichary, w kategorii U-16 (młodzik) – IV miejsce zajęła Anna Cabaj, W kategorii U-20 (junior) – IV miejsce zajęła Kamila Barczyk a V miejsce zajął Paweł Widłak.

W najbliższą sobotę zawodnicy Ci będą reprezentowali Kłos Olkusz w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w kategorii U-18 i U-20 w Jeleniej Górze.

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.