Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'lukaasz_2'@'10.199.210.58' for table 'Klos_options']
INSERT INTO `Klos_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1642895326.2912580966949462890625', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

LKS "Kłos" Olkusz » Archiwum bloga » Dobre bieganie w Mysłowicach

Dobre bieganie w Mysłowicach

Tradycyjnie dla klubów sportowych sezon biegów przełajowych otwierają zawody w Mysłowicach.
W bieżącym roku była to już 45 edycja Krosu Mysłowickiego. W zawodach tych startuje kilkadziesiąt klubów z województw polski południowej. Poziom zawodów jest bardzo wysoki ponieważ kluby chcąc się pokazać wysyłają na bieg wszystkich swoich najlepszych przełajowców.

Zawodnicy LKSu Kłos, od lat startujący w tych zawodach, w tej edycji wypadli bardzo dobrze. W kategorii juniorów młodszych na 3000m I miejsce zajął Kamil Wichary, w kategorii juniorek starszych na 3000m II miejsce zajęła Barczyk Kamila, w kategorii juniorów starszych na 4000m V miejsce zajął Widłak Paweł, w kategorii młodziczek na 1000m Cabaj Anna – XI miejsce, Ostachowska Aleksandra – IXX Miejsce, Czarnota Milena – XXXI miejsce, Kalina Sowa – XXXIV miejsce.

Już w weekend kolejny start w biegach przełajowych w ramach Krakowskiego Festiwalu Biegów na obiektach AWF w Krakowie.

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.